Zapisz się na zajęcia!

Serdecznie zapraszamy od udziału w prozdrowotnym projekcie „Od wiedzy do zdrowia”, współfinansowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W ramach projektu zostaną zorganizowane bezpłatne zajęcia edukacyjne oraz sportowo-rekreacyjne takie jak: taniec, boks, ścianka wspinaczkowa, pilates, warsztaty zdrowego odżywiania oraz porady dietetyczne. Zajęcia są skierowane do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów.
Zajęcia skierowane są dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów oraz osób po chorobach onkologicznych. Rekrutacja do Projektu będzie przeprowadzona elektronicznie. Rekrutacja do Projektu odbywa się poprzez: wypełnienie i przesłanie formularza rekrutacyjnego na adres mailowy odwiedzydozdrowia@sum.edu.pl.

Informacje dotyczące projektu dostępne są w Dziale Karier Studenckich i Promocji pod numerem telefonu 32 208 36 71.