MAGISTER FARMACJI

14 styczeń 2021

STANOWISKOMagister Farmacji
FIRMAApteka Cosmedica
ADRES FIRMYul. Osmańska 12, 02-823 Warszawa
KONTAKTtel. 22 417 15 50
ZAKRES OBOWIĄZKÓWJakich osób szukamy?
-Empatycznych oraz otwartych na kontakt z Pacjentem
-Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki
-Nastawionych na współpracę
RODZAJ UMOWYUmowa o pracę
WYMIAR CZASU PRACY40h
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACYul.Letnia 2, 58-500 Jelenia Góra
lub
ul. Węgierska 170/41, 33-300 Nowy Sącz
WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIA
LICZBA WOLNYCH MIEJSC PRACY1 Jelenia Góra
1 Nowy Sącz
WYKSZTAŁCENIEWyższe farmaceutyczne
TYP KANDYDATA (STUDENT/ABSOLWENT)Absolwent
KIERUNEK STUDIÓWFarmacja
WYMAGANIA (DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE/ UMIEJĘTNOŚCI/ UPRAWNIENIA/ JĘZYKI OBCE)Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
-Posiadasz wykształcenie wyższe farmaceutyczne
-Jesteś odpowiedzialny, uczciwy oraz zaangażowany;
-Program KAMSOFT nie jest Ci obcy
-Dobro Pacjenta jest dla Ciebie na pierwszym miejscu
WYMAGANE DOKUMENTY APLIKACYJNECV
FORMA PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ (E-MAIL / POCZTA/ OSOBIŚCIE)Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 885 707 062 i mailowego rekrutacja@aptekacosmedica.pl