Artykuły

Bezpłatne warsztaty na rzecz zdrowego snu i rozwoju dziecka

W marcu 2017 roku rozpoczęła się akcja społeczna JOHNSON'S®, w ramach której w 7 polskich miastach odbędzie się 14 autorskich warsztatów Raz, dwa, trzy... Maluch śpi, które mają na celu edukację w zakresie pielęgnacji i znaczenia snu niemowlaków. Akcja skierowana jest do położnych, pielęgniarek i studentów kierunków medycznych. Czwarte warsztaty z cyklu odbędą się 10 maja w Katowicach.

Warsztaty prowadzone będą przez wykwalifikowanych i zaufanych ekspertów, którzy wprowadzą uczestników w tajniki problematyki snu i przekażą swoją profesjonalną wiedzę odnośnie poprawy jego jakości i wpływu na rozwój dziecka.

10 maja w hotelu Angelo  by Vienna House fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski opowie o związkach, jakie sen ma z higieną oraz technikami usypiania i żywienia, wieloletnia ekspertka marki JOHNSON'S® Agnieszka Machnio przedstawi fakty i obali mity dotyczące pielęgnacji snu, a psycholog Marta Żysko-Pałuba zaprezentuje psychologiczne sposoby, dzięki którym nie tylko maluchy, ale także opiekunowie będą dobrze spali.  Warsztaty skierowane dla środowiska medycznego i studentów rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do godziny 12:30. Udział w wydarzeniu potwierdzi certyfikat.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny i certyfikowany.  Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Więcej szczegółów i informacje na stronie http://akcje.babyonline.pl/johnsons/warsztaty/zapisy