Artykuły

Oferta pracy - STARSZY ASYSTENT – LEKARZ (specjalizacja chorób wewnętrznych)

Agencja Personalna HR Support

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, szpitala prowadzącego liczne akcje na rzecz profilaktyki i promocji zdrowia, z długoletnią historią swojej działalności oraz dużą ilością specjalistycznych oddziałów, poszukujemy osoby na stanowisko:

STARSZY ASYSTENT – LEKARZ (specjalizacja chorób wewnętrznych) OBOWIĄZKI: - przeprowadzanie badań lekarskich oraz zlecanie badań diagnostycznych

- ustalanie wstępnej diagnozy i planowanie leczenia pacjenta

- opieka nad pacjentem i prowadzenie dokumentacji historii chorób

- udzielanie porad i konsultacji pacjentom

- uczestnictwo w działaniach na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki WYMAGANIA:

- doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe - czynne prawo do wykonywania zawodu lekarza

- dyplom specjalisty w zakresu chorób wewnętrznych (również w trakcie specjalizacji)

- gotowość do pracy w woj. opolskim (pracodawca zapewnia mieszkanie służbowe)

PRACODAWCA OFERUJE:

- pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych

- dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej) - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwa też inna forma zatrudnienia)

- stałą pensję + system miesięcznych dodatków do pensji + mieszkanie służbowe

- stały rozwój zawodowy i zdobywanie nowych kwalifikacji

- wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.