Artykuły

OFERTA PRACY DLA LEKARZY

LIFT-MED RYBNIK

Centrum Medyczne Lift - Med to wielospecjalistyczna klinika medyczna powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie lekarzy specjalizujących się w różnych gałęziach medycyny oraz z chęci stworzenia na Śląsku nowej jakości medycyny. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem diagnostycznym oraz zabiegowym. Oferujemy pacjentom profesjonalne usługi medyczne, zapewniając należytą opiekę od momentu pierwszego kontaktu aż do zakończenia leczenia.

Funkcjonują u nas poradnie: ginekologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna, endokrynologiczna, gastroenterologiczna, onkologiczna, neurologiczna, diabetologiczna, medycyny estetycznej i wiele innych. Prowadzimy działalność medyczną nie tylko w ramach poradni specjalistycznych, ale również jako prężnie działający szpital i nowoczesna pracownia endoskopii.

 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej placówki podejmiemy współpracę z lekarzami specjalistami:

- dermatologii

- chirurgii naczyniowej,

- medycyny estetycznej,

- stomatologii.

 

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki współpracy,

- formę współpracy do uzgodnienia,

- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze z wysoko wyspecjalizowaną kadrą,

- asystę wykwalifikowanego personelu medycznego,

- pełną obsługę rejestracyjną pacjenta,

- pracę w klimatyzowanych gabinetach oraz salach operacyjnych i zabiegowych wyposażonych w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt.

 

Zachęcamy również do współpracy lekarzy chcących wykonywać w naszej placówce zabiegi operacyjne w pełni wyposażonych salach operacyjnych i zabiegowych.

 

Oferty prosimy przesyłac na maila: abonar@liftmed.pl w tytule "rekrutacja lekarze"

lub składać bezpośrednio do p. Anna Bonar, LIFT-MED Sp. z o.o. S.K.A; ul. Cegielniana 14; 44-200 Rybnik

z adnotacją: rekrutacja lekarze.

 

Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez LIFT-MED Sp. z o.o. S.K.A; ul. Cegielniana 14; 44-200 Rybnik, moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcecie Państwo, abyśmy przetwarzali Wasze dodatkowe dane osobowe, nie umieszczajcie ich w swoich dokumentach aplikacyjnych. 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest LIFT-MED Sp. z o.o. S.K.A; ul. Cegielniana 14; 44-200 Rybnik. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie.