Artykuły

OFERTA PRACY DLA LEKARZY

Centrum Kariery to projekt CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. powołanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji kluczowych projektów w obszarze HR dla lekarzy członków OIL.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci nowoczesnych mini-klinik Walk-In Centrum Kariery poszukuje do kolejnych placówek w Warszawie, Poznaniu i Krakowie lekarzy następujących specjalizacji:

Nr ref.                            Nazwa stanowiska pracy

3/7/INT/WAW Lekarz Internista (druga specjalizacja z Pediatrii lub doświadczenie w pracy z pacjentem pediatrycznym będzie dużym atutem)

3/8/PD/WAW Lekarz Pediatra (druga specjalizacja z Chorób Wewnętrznych będzie dużym atutem)

3/9/MR/WAW Lekarz Rodzinny

3/10/INT/POZ Lekarz Internista (druga specjalizacja z Pediatrii lub doświadczenie w pracy z pacjentem pediatrycznym będzie dużym atutem)

3/11/PD/POZ Lekarz Pediatra (druga specjalizacja z Chorób Wewnętrznych będzie dużym atutem)

3/12/MR/POZ Lekarz Rodzinny

3/17/INT/KRK Lekarz Internista (druga specjalizacja z Pediatrii lub doświadczenie w pracy z pacjentem pediatrycznym będzie dużym atutem)

3/18/PD/KRK Lekarz Pediatra (druga specjalizacja z Chorób Wewnętrznych będzie dużym atutem)

3/19/MR/KRK Lekarz Rodzinny

Centra Walk-In to mini-kliniki w dogodnych i prestiżowych lokalizacjach dużych miast, czynne 7 dni w tygodniu oferujące bez czekania ekspresowe porady lekarzy rodzinnych, Internistów i Pediatrów oraz pełną diagnostykę laboratoryjną.

 

Wymagania: min. I stopień specjalizacji, aktualne PWZ

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie i dogodny plan pracy

- umowę kontraktową w pełnym/niepełnym wymiarze godzin

 

CV wraz z podaniem w tytule nr ref. oferty prosimy przesyłać na adres e-mail:

jacek.kopacz@oilwaw.org.pl

Prosimy dodać do CV następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 

CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. jest wpisane do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 15976.