Artykuły

OFERTA PRACY DLA LEKARZA POZ

Centrum Kariery to projekt CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. powołanej przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie do realizacji kuczowych projektów w obszarze HR dla lekarzy członków OIL.

Centrum Kariery dla swojego klienta, nowoczesnej przychodni poszukuje lekarzy specjalistów i rezydentów w trakcie szkolenia specjalizacyjnego na stanowisko: Lekarz POZ

Nr ref.: 2/2/INT-MR/MAZ

Placówka o ugruntowanej pozycji mieści się w nowo wybudowanym budynku i zlokalizowana jest  we wschodniej części woj. mazowieckiego w odległości 80 km od Warszawy. 

Oprócz nieodpłatnych świadczeń w ramach kontraktu z NFZ, przychodnia świadczy usługi odpłatne. Dysponuje również własną apteką realizującą recepty refundowane. 

Wymagania:

- Specjalista Chorób Wewnętrznych lub Medycyny Rodzinnej

- Rezydenci w/w specjalizacji od 3 roku wzwyż

- Aktualne PWZ

 

Oferujemy: 

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

- B. atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet korzyści w tym opłacone umeblowane mieszkanie służbowe oraz ryczałt na samochód

 

CV wraz z podaniem w tytule nr ref. oferty prosimy przesyłać na adres e-mail:

jacek.kopacz@oilwaw.org.pl

Prosimy dodać do CV następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

 

CERMED Centrum Rozwoju Medycyny Sp. z o.o. jest wpisane do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr 15976.